CEPHE GİYDİRME

Cephe giydirme, binaların yüzeylerine vinyl germe veya çeşitli folyo uygulamalarıyla yapılan reklam çalışmalarıdır.

Cephe Giydirmesinde Kullanılan Malzeme Çeşitleri;

ONE WAY VISION KAPLAMA: Bu folyo çeşidi (piyasa adıyla delikli folyo), gün ışığında içerisini göstermediği için günümüzde cam giydirmelerde çok kullanılan bir baskı folyosu çeşididir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir husus ise bu folyonun uygulama yapılmış olan alanda gece ışık yandığında içerisinin gözükmesidir.

FOLYO KAPLAMA: Cam giydirmede ve diğer cephelerde kullanılır. Bu malzeme kullanıldığında içeriden dışarısını göremezsiniz. Bu nedenle kör noktalara uygulanması daha uygundur. Cam yüzeylerde kullanıldığı gibi levha, dekota, kompozit, fotoblok gibi yüzeylerde de kullanılır.

VİNYL GERME: Bu uygulama kesilmiş profiller üzerine yapılan branda germe işlemidir. Vinyl germe tabelalar da folyo kaplama gibi kör noktalara uygulanabilir. Fark olarak, vinyl germe girintili çıkıntılı olan yüzeylerde cepheyi dümdüz olarak göstermektedir.

MESH GERME: Teknik adıyla mesh, piyasada ise delikli vinyl(branda) olarak bilinmektedir. Delikli yüzeye sahip olduğu için rüzgârlı alanlarda rahatça kullanılabilir. İç taraftan bakıldığında dışarısının gözükmesi sebebiyle cam cephelerde de kullanılabilir.

GEBZE’DE CEPHE GİYDİRME

Türkiye’nin her yerinde kullanılan bu reklam çalışması, Gebze’de de birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Özellikle vinyl afişler,one way vision folyo baskıları sıklıkla gözümüze çarpan reklam çalışmalarıdır. Ena reklam olarak Gebze ve çevresinde konuyla ilgili sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Bizimle irtibata geçmek için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gönder
Merhaba,nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?