KUTU HARF TABELA

KUTU HARF TABELA

Kutu harf tabela, cnc makineleriyle firma isim ve logolarının, istedikleri malzemeden kesimleri yapılarak ışıklı veya ışıksız olmak üzere iki şekilde üretimi yapılan tabelalardır.

Kutu harf tabela birçok malzeme çeşidinden üretilir. En çok tercih edilenlerden bir kaçını aşağıda açıklıyoruz;

  • Plexiglass Işıklı Kutu Harf: Cnc makinesinde 5mm pleksi malzemeden harflerin kesimleri yapılır, kenarlarına 1mm şerit çizgiler çekilerek 10cm yüksekliğine sahip plexiglass ile harfin kenarları dönülür, 10mm zemin üzerine led uygulaması yapılarak tabela ışıklandırılır.
  • Alüminyum Ters Tava Işıklı Kutu Harf: 2mm kalınlıktaki alüminyum tabakalardan cnc makinesiyle kesimler yapılır. Alüminyum kaynak makineleriyle harflerin kenarlarına 10cm alüminyum şerit geçilerek, zımparaya tabi tutulur. Sonrasında elektrostatik fırın boya ile kurumsal renklere göre boyanır. Plexiglass malzemeden harfi üst kısmı cnc ile kesilir. Alüminyum kutu harflerin içine led uygulaması yapılarak tabela ışıklandırılır.
  • Strafor Harf: 5 cm yüksekliğindeki strafor tabakalar cnc makinesinde kesimleri yapılır. Firmanın kurumsal renklerinde boya yapıldıktan sonra ustalarımız tarafından istenilen zemine montajı yapılır.
  • Krom Kutu Harf: Paslanmaz krom tabakaları, lazer kesim makinesinde kesimleri yapılır. Krom harf kıvırma makinesinde yan bantlar ayarlanır. Çizdirilen bantlar kaynak yapılarak birleştirilir. Son aşama olarak harflerin parlatma işlemleri yapılarak montaj uygulamasına geçilir.

 

Bu tabelalar firmanızı kibar ve gösterişli biçimde en iyi taşıyan tanıtım aracıdır. Genellikle büyük boyutlarda olduğu için müşterilerin dikkatini çekmeye yönelik en iyi reklam araçlarından biridir.

Gebze’de ışıklı veya ışıksız kutu harf denince, on yılı aşkın süreyle birçok firmanın aklına gelen reklam firması olan Ena Tabela olarak sizlerle de bu tecrübelerimizi paylaşmaktan onur duyarız.

Bizlere web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gönder
Merhaba,nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?